NLP jako rozwój osobisty

brak zdjęciaJeśli zawsze wierzyłeś w rozwój osobisty i jesteś przekonany, że szkolenia i warsztaty to najlepsza inwestycja, jaką można sobie wyobrazić, to koniecznie zainteresuj się wreszcie NLP. Korzystając z oferty firmy Krąg Ludzi Kreatywnych, możesz zdecydować się na krótkie jednodniowe szkolenie, na którym dowiesz się, czym jest NLP i zdecydujesz, czy chcesz zgłębiać tajniki tej fantastycznej i bardzo przydatnej m.in. w pracy z ludźmi wiedzy. Jeśli twoja decyzja będzie pozytywna, dalsze stopnie wtajemniczenia i szkolenia z tego zakresu także będziesz mógł zaliczyć w tej firmie. Za opłacone szkolenie otrzymasz oczywiście fakturę VAT.

Efektywna i skuteczna terapia odwykowa

brak zdjęciaChcesz podjąć walkę z nałogiem? A może ktoś z Twoich bliskich boryka się z uzależnieniem? W takim przypadku pomóc może profesjonalna terapia odwykowa. Skorzystać z niej można m.in. w ośrodku terapii uzależnień Ranczo. Jest to nowoczesny ośrodek, który specjalizuje się w fachowej pomocy udzielanej zarówno osobom uzależnionym, jak i ich bliskim. Terapia odwykowa proponowana przez Ranczo obejmuje przede wszystkim 30-dniową psychoterapię, ale także dalszą pomoc najlepszych, sprawdzonych lekarzy i terapeutów, działających w sposób dyskretny, profesjonalny i - co najważniejsze – skuteczny. Zapraszamy!

Tanie podręczniki w księgarni edukacyjnej

brak zdjęciaSzukasz miejsca, w którym będziesz mógł kupić dla swojej pociechy tanie podręczniki? Internetowa księgarnia edukacyjna z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. To właśnie tutaj znaleźć możesz różnego rodzaju, obowiązujące obecnie w szkołach tanie podręczniki, książki, przybory i pomoce dydaktyczne z wielu przedmiotów. Księgarnia zapewnia swoim Klientom bogaty, stale poszerzany asortyment, atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy zamówionych podręczników. Aby zapoznać się ze szczegółami proponowanej oferty, wystarczy odwiedzić stronę internetową naszej księgarni - Zapraszamy serdecznie!

Twój Robot organizuje warsztaty dla dzieci warszawa

brak zdjęcia"Twój Robot" to zajęcia i warsztaty dla dzieci (Warszawa i inne miasta), na których można nauczyć się budować i programować roboty. Dzieci i młodzież mogą nauczyć się tutaj nie tylko budowania robotów, ale także informatyki. Umiejętności te mogą przydać im się zarówno w szkole jak i całym życiu. Dodatkowo warsztaty "Twój Robot" są dla dzieci przyjemną zabawą, spędzeniem czasu wśród rówieśników i nauka w praktyce, która na dłużej zostaje w głowie niż teoria. Warsztaty dla dzieci (Warszawa) rozwijają dziecięce hobby i zainteresowania, dodatkowo często spełniają marzenia maluchów. Przekonajcie się sami.

czasopisma dla nauczycieli oferuje wydawnictwo Oficyna MM

brak zdjęciaPraca pedagoga polega na ciągłym doskonaleniu umiejętności. W podnoszeniu kompetencji pomocne są czasopisma dla nauczycieli oferowane przez Wydawnictwo Pracownicze Oficyna MM. Znajdziecie tu Państwo publikacje szkolne, przedszkolne oraz oświatowe. Ich autorami są specjaliści, wieloletni pracownicy oświatowi oraz eksperci w dziedzinie zarządzania placówkami oświatowymi. Czasopisma dla nauczycieli wspierają ich w codziennych obowiązkach oraz w wychowywaniu dzieci i młodzieży. Oficyna MM pomoże Państwu osiągnąć sukces oświatowy nie tylko dzięki specjalistycznym publikacjom, ale również dzięki szkoleniom otwartym i zamkniętym, do udziału w których serdecznie zapraszamy!

nauka za granicą

Skuteczna nauka języka obcego za granicąSposobem na zapewnienie dziecku lepszej przyszłości jest nauka za granicą. Warto ją podjąć z Language Abroad. Oferta firmy to nauka za granicą, która obejmuje zagraniczne kusy językowe dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych osób. Languagę Abroad proponuje swoim klientom naukę języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego rosyjskiego, francuskiego, portugalskiego, włoskiego, chińskiego, a także holenderskiego i arabskiego. Osoby zainteresowane mogą składać swoje aplikacje do szkół we Francji,Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Kanadzie i USA. Korzystając z usług Agencji Edukacyjnej w łatwy i przyjemny sposób nauczysz się języka i poznasz kulturę kraju jego użytkowników.

lekcje gitary warszawa

Lekcje gitary w Warszawie, to oferta Life for MusicJeżeli muzyka to nasza pasja i chcemy się nauczyć grać na przykład na gitarze albo pianinie to warto zgłosić się do Life for Music. Tutaj właśnie nauczymy się grać. Zajęcia prowadzą ludzie, dla których muzyka zajmuje ważne miejsce. Tutaj można się zdecydować na zajęcia indywidualne, a także grupowe. Wszystko zależy od nas. Na stronie internetowej szkoły Life for Music dowiemy się także, że w tym miejscu prowadzone jest także nauka wokalu, nie tylko lekcje gitary. Warszawa to wiele szkół muzycznych, ale Life for Music to sprawdzone miejsce i profesjonalnie prowadzone lekcje gitary. Warszawa cały czas stwarza możliwości.

Szkolenia bhp dla firm - wstępne i okresowe

brak zdjęciaBardzo wiele mówi się dzisiaj o bezpieczeństwie w pracy, ale musimy w tym miejscu zaznaczyć, że w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców nie bierze sobie tego problemu do serca i nie przeprowadza odpowiednich kursów jakimi są szkolenia bhp. Jest to błąd, który może się skończyć tragicznie. Nie warto ryzykować i warto postawić na szkolenia bhp. Jeśli chcesz, aby określoną wiedzę twoim pracownikom przekazał wysoce wyszkolony instruktor zdecyduj się na naszą firmę, która na terenie Katowic i okolic działa od wielu lat. Jesteśmy pewni, że słowa naszych instruktorów trafią do wyobraźni twoich pracowników.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1