oprogramowanie mrp dla produkcji od CFI

brak zdjęciaJesteś właścicielem firmy, prowadzącej działalność produkcyjną? Z pewnością wiesz, jak istotne jest odpowiednie zarządzanie taką działalnością. Umiejętna organizacja pracy i optymalizacja procesów mogą przyczynić się do znacznego wzrostu wydajności i zaoszczędzenia wielu pieniędzy. Doskonałym sposobem na zwiększenie poziomu zarządzania produkcją jest oprogramowanie mrp dla produkcji. To wysokiej jakości algorytmy, doskonale wychodzące naprzeciw dzisiejszym problemom produkcji i łączące ze sobą wiele jej segmentów. Nasi specjaliści nieustannie rozwijają jego możliwości, dzięki dokładnym konsultacjom z klientami. Dołącz do grona ufających nam konsumentów i partnerów i zobacz, jakie możliwości daje nasze oprogramowanie mrp dla produkcji. Serdecznie zapraszamy.

program do faktur

Zarządzaj firmą z programem do fakturMasz dość bawienia się z fakturami, rachunkami i księgowością? Zainwestuj w nowoczesny program do faktur Smart System, który przyda się w każdej firmie - zarówno w małych, jednoosobowych przedsiębiorstwach, średnich spółkach, jak i w dużych korporacjach. Dzięki temu oprogramowaniu obsługa procesu sprzedaży od strony księgowej będzie znacznie łatwiejsza i sprawniejsza. Mało tego, Smart System wspiera również zarządzanie stanem magazynowym i wartością towarów w magazynie, jak również kontrolę produkcji wyrobów, ewidencję zamówień, system dostaw.... Słowem, usprawni działanie wielu aspektów przedsiębiorstwa i wyręczy osoby zajmujące się fakturami, magazynierów, zaopatrzeniowców, księgowe czy handlowców. Zarządzanie firmą stanie się prostsze, efektywniejsze i przyniesie o wiele większy zysk. Zainwestuj w Smart System, najlepszy program do faktur i patrz, jak sprawy papierkowe, logistyczne i księgowe załatwiają się same! Oprogramowanie dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wirtualizacja pamięci masowych oraz data center

brak zdjęciaJesteśmy firmą zajmującą się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferowana wirtualizacja pamięci masowych umożliwia zapisanie na zewnętrznych serwerach wszystkich danych zawartych na firmowych dyskach. Dzięki temu dokumenty, pliki i ważne dane strategiczne uzyskują dodatkowe ubezpieczenie. Wirtualizacja pamięci masowych daje także możliwość pracy zdalnej na tych samych plikach wielu osobom połączonym siecią komputerową. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które opracowuje i wdraża najbardziej zaawansowane rozwiązania cyfrowe. Nasze serwery i komputery gromadzące dane usytuowane są w chronionych budynkach, które wyposażone są w ochronę fizyczną oraz systemy zasilania gwarantowanego. Dostarczamy usługi dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki, a także dla użytkowników indywidualnych. Wszystkie rozwiązania są ściśle dostosowane do wymogów innowacyjnej gospodarki i wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie teleinformatyczne.

Urządzenie nagrywające programy BCS DVR

brak zdjęciaW sklepie BCS dostępnych jest dużo nowoczesnych urządzeń nagrywających obraz, ale znajdują się w nim również rejestratory wideo. Należy do nich sprzęt o nazwie BCS DVR, którego zadaniem jest nagrywanie obrazu z telewizji satelitarnej. Jest to bardzo praktyczne urządzenie, gdyż dzięki niemu można nagrywać filmy i inne programy emitowane w telewizji, w czasie, gdy nie ma możliwości ich obejrzenia. Można je potem włączyć w dowolnej porze i odtworzyć. Rejestrator BCS DVR ma bardzo pojemny dysk twardy, mieszczący blisko tysiąc gigabajtów danych, co pozwala na nagranie około tysiąca filmów w wysokiej rozdzielczości. Sprzęt charakteryzuje się niezawodnością, a także atrakcyjnym wyglądem - klienci mogą decydować o wyborze koloru, pomiędzy barwą czarną oraz białą. Maszyna ma kilka kanałów wejściowych, co umożliwia podłączanie do niej innych sprzętów, na przykład komputera czy laptopa - dodatkowo zwiększa to jej możliwości.

Telzas - wszystko dla projektów data center

brak zdjęciaPowszechna informatyzacja i dostęp do internetu dziś już nikogo nie dziwi. Przeciętny użytkownik tych cudów myśli technicznej nie zdaje sobie jednak sprawy, jak to wszystko działa i w jaki sposób jest zorganizowane. Od strony informatycznej jest to ogromna ilość serwerów oraz miliony kilometrów kabli przesyłających strumienie danych z zawrotną prędkością. Aby taki system działał sprawnie, konieczne są szafy teleinformatyczne, w których umieszcza się podzespoły tworzące sieć. Firma Telzas posiada w swej ofercie wiele takich szaf, które spełniają wszystkie wymagane normy techniczne. Szafy teleinformatyczne, które sprzedajemy, spełnią twoje oczekiwania.

itCraft - profesjonalne usługi informatyczne

brak zdjęciaGłównym profilem działalności firmy itCraft jest tworzenie aplikacji internetowych - portali społecznościowych, portali aukcyjnych, sklepów internetowych, portali internetowych, serwisów tematycznych, systemów CMS itp. Firma wykonuje także programy na zamówienie oraz aplikacje mobilne. Zajmuje się również szeroko pojętym doradztwem w branży IT oraz outsourcingiem doświadczonych programistów Java. Tworzenie aplikacji internetowych także odbywa się głównie w technologii Java. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do specjalistycznych przedsiębiorstw, dużych instytucji, banków lub firm telekomunikacyjnych.

Program subiekt kupisz w FPC.pl

brak zdjęciaFPC jest to firma, która zajmuje się sprzedażą sprzętu, który ma ułatwiać, a nie utrudniać pracę. Firma ta posiada w swojej ofercie podpis elektroniczny, komputery, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, programy magazynowe, programy biurowe takie jak między innymi program subiekt, oraz reszta asortymentu fiskalnego i komputerowego, który jest dostępny w ofercie. Jeśli w ofercie, która obejmuje między innymi program subiekt firmy nie znajdą państwo tego co potrzebujecie istnieje możliwość przekazania swojej potrzeby pracownikom firmy. Wówczas firma FPC postara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pełna oferta tego sklepu internetowego znajduje się, na stronie internetowej firmy.