http://promajacekdaniel.com

żuraw przenośny poznańPrzeładunkowy żuraw przenośny (Poznań) dla obiektów hydrotechnicznych, od firmy Proma, to rozwiązanie dla najbardziej wymagających inwestorów, poszukujących instalacji budżetowych, wykonywanych sprawnie i opracowaną oceną ryzyka. Omawiany poznański zakład produkcyjny oferuje nie tylko żurawie przeładunkowe, czyli w modelach mobilnych, ale również wersje stacjonarne, wymagające profesjonalnie przeprowadzonego fundamentowania. Atrakcyjny cennik usługowy, rzetelne doradztwo na wszystkich etapach ewentualnej współpracy, terminowe realizacje poszczególnych etapów prac - to niekwestionowane atuty rzeczonej firmy, dbającej, o najwyższy poziom zadowolenia każdego klienta biznesowego. Żuraw przenośny (Poznań) dla oczyszczalni lub przepompowni ścieków, swoimi parametrami technicznymi i roboczymi, dopasowywany jest do wymagań danej przestrzeni użytkowej. Samohamujące wciągarki to jeden z elementów dołączonych do konstrukcji żurawi mobilnych, produkowanych z najwyższej jakości komponentów nierdzewnych.

Firma specjalizująca się w sprzedaży elementów złącznych

http://norsteel.pl/nity-szczelne-z-kolnierzem-standardowym-cu-a2/Norsteel to firma, która od wielu lat oferuje swoim klientom wyjątkową ofertę elementów złącznych, które są i będą niezbędne podczas wielu prac i w wielu branżach. Dzięki tej firmie, możesz być pewien wysokiej jakości elementów oraz ich gotowości do najcięższych zadań. Oferta firmy obejmuje wiele elementów, jak na przykład nity szczelne, które nie przepuszczą nic, co mogłoby zakłócić działanie części oraz innych elementów stali oraz metali. Oczywiście nity szczelne to nie wszystko, co przygotowała dla klienta firma Norsteel. W ofercie nie zabrakło nitów zrywalnych oraz zrywalnych lecz wzmacnianych, które słyną przede wszystkim z tego, że można je w łatwy sposób zdemontować. Do dyspozycji klientów są także elementy wciskane typu PEM, a także elementy do zgrzewania jak bolce z różnymi gwintami czy też tulejki z gwintem wewnętrznym IT. Dodatkowo narzędzia do nitowania oraz wiele więcej ciekawego asortymentu.

http://www.instant.com.pl/pl/categories/podnosniki-nozycowe.htm

podesty nożycowe wynajemPodesty nożycowe umożliwiają sprawne i bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach. Posiadają własny napęd zapewniający sprawne przemieszczanie się na terenie robót. Specyfika konstrukcji podestów przekłada się na ich stosunkowo wysokie ceny. Potencjalni użytkownicy decydują się wypożyczać podesty nożycowe. Wynajem oferowany przez firmę Instant Polska umożliwia wykorzystywanie podestów bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu. Obecnie firma posiada do wynajęcia modele podestów przystosowane do pracy w pomieszczeniach zamkniętych oraz na otwartej przestrzeni. Napęd elektryczny pozwala użytkować podesty nożycowe w pomieszczeniach zamkniętych. Podesty terenowe posiadają silniki spalinowe. Usługa, jaką jest podesty nożycowe wynajem obejmuje również dostarczenie oraz odebranie podestu z ustalonego miejsca. Klient otrzymuje podest w pełni sprawny technicznie z kompletnym wyposażeniem. Pracownicy odpowiedzialni za korzystanie z podestu powinni ze względów bezpieczeństwa posiadać stosowne przeszkolenie.

http://www.transaco.pl/gallery/view/7/Zszywacze

zszywacze tapicerskieTransaco to firma z wieloletnim doświadczeniem w obszarze dystrybucji markowych urządzeń do pakowania dużych i mniejszych partii towarów. Przykładowym sprzętem, podsuwanym przez tego rzetelnego dostawcę, są zszywacze tapicerskie, pozwalające na sprawne i solidne zabezpieczenie ładunków przed dalszą podróżą. Rekomendowane zszywacze pneumatyczne, rewelacyjnie sprawdzają się, jako element linii pakowania automatycznego, w przedstawianej firmie, szybko dobierzemy model, pasujący do naszego zakładu. Wydajne zszywacze tapicerskie pozyskiwane są od renomowanych zagranicznych producentów, udzielających na swoje produkty wieloletniej gwarancji, takie urządzenia, dostosowane są do najintensywniejszych warunków pracy, w zakładach przemysłowych. Poza zszywaczami, dokonamy tutaj zakup ergonomicznych owijarek palet foliami stretch czy wielozadaniowe maszyny opasujące, z zapewnieniem, o szybkiej dostawie.

http://www.emtor.pl/pl/nowe-produkty/wozki-widlowe.html

wózki widłoweW bardzo wielu centrach magazynowych i logistycznych pracują niestrudzenie różnego rodzaju i posiadające różny napęd oraz konstrukcja wózki widłowe. Pod gołym niebem zazwyczaj pracują wózki widłowe posiadające wygodny napęd spalinowy i niewymagające długiego ładowania akumulatorów charakterystycznego dla elektrycznych wózków widłowych operujących w zamkniętych pomieszczeniach. Oczywiście jest bardzo wiele zastosowań, w których znajdują miejsce dla swojego działania różnego rodzaju i różne typy wózków widłowych, ale wspólne jest miejsce, w którym można je zakupić i także odpowiednio oddać do usługi serwisowej. Miejscem tym jest firma Emtor.

http://waterjet.tech/kategoria-produktu/produkty/pompy-hp/

pompy wysokociśnieniowe do cięcia wodąWaterjet to technologia cięcia z wykorzystaniem wody, opcjonalnie dodatkowo także ścierniwa, pod wysokim ciśnieniem różnego rodzaju materiałów począwszy od ceramiki, kończąc na najtwardszych metalach takich jak tytan. Nasza firma PTV oferuje gotowe stanowiska technologiczne wykorzystujące cięcie wodą. Sprzedajemy także części do urządzeń, takie jak pompy wysokociśnieniowe do cięcia wodą. Cięcie wodą posiada wiele zalet. Przede wszystkim podczas tej technologii nie są wytwarzane wysokie temperatury, obróbka jest bardzo wydajna oraz tania ze względu na tani materiał wykonawczy, czyli wodę. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, dbamy o to, aby służyły Państwu przez wiele lat. Pompy wysokociśnieniowe do cięcia wodą są objęte gwarancją.

dzierżawa ekspresów do biura

Prosty sposób na tanią i dobrą kawę do biuraZapewnienie dostępu do pysznej kawy to świetny gest ze strony pracodawcy, aby pracownicy lepiej czuli się w miejscu pracy oraz wykonywali ją wydajniej. Niestety, koszty ciągłego kupowania kawy rozpuszczalnej lub sypanej nie są małe, a dodatkowo tego typu kawa tak naprawdę nie jest specjalnie dobra. O wiele lepszym rozwiązaniem jest kupowanie dużych paczek kawy ziarnistej, która jest smaczniejsza i zdrowsza. Niestety, aby można było ją odpowiednio przygotować konieczne jest posiadanie ekspresu, którego zakup wiąże się z dużymi wydatkami. Wystarczy jednak wybrać takie rozwiązanie jak dzierżawa ekspresów do biura, aby można było otrzymać ekspres za niewielką miesięczną opłatą. Dodatkowo, wraz z nim można domówić stałe dostawy kawy oraz materiałów eksploatacyjnych do ekspresu, dzięki czemu przez cały czas będzie on gotowy do użycia. Taka oferta jest świetnym wyborem zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Obecnie dzierżawa ekspresów do biura jest bardzo chętnie wybierana przez klientów, dlatego warto zainteresować się takim rozwiązaniem.

http://lodos.pl/oferta/klimatyzacja/systemy-vrv-vrf/

systemy vrfLodos jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w elektromechanice chłodniczej. Przedsiębiorstwo wykonuje, serwisuje i naprawia systemy vrf działające w przemyśle oraz stanowiące element instalacji budynków mieszkalnych. Innowacyjne technologie oziębiania powietrza powodują, że efekt chłodzący uzyskuje się niższym kosztem oraz przy minimalnym nakładzie energii. Systemy vrf są wyjątkowo efektywne, ponieważ uzyskana energia zamknięta jest w obiegu i nie wydostaje się na zewnątrz. Jako firma działająca kilkadziesiąt lat w branży stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania i potrafimy dobrać idealne urządzenia dla każdego rodzaju przestrzeni. Wykonujemy systemy klimatyzacyjne na terenie całego kraju, a nasi specjaliści posiadają bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe. Zagadnienia związane z chłodnictwem poznajemy od końca lat pięćdziesiątych i jesteśmy firmą najdłużej działającą w branży.

Electrical assembly for industry

brak zdjęciaDellner Components is one of the best known companies that offers service for industry. We cooperate with such companies as: - Alstom - Siemens - Bombardier. We offer the best quality of our service. By cooperating with us, you save money and you will be sure, that everything will be done reliably. Safety is the most important thing for us. We cooperate with railway industry, so that we have to care about safety of many people that will travel by trains assembled or designed in our company. We offer high - quality electrical assembly and mechanical assembly. To prove high quality of our services, we have many certificates such as ISO9001 and ISO14001. We also check our projects by mechanical, pneumatical and electrical tests. After electrical assembly we prove wires and connections. It allows us to check if everything works properly before we show it to the customer. Commissioning us a project, you must be sure, that our company will optimize costs and realize the project in the highest quality.

Elektryczne piece co

brak zdjęciaCoraz częściej ludzie przy wyborze systemów centralnego ogrzewania przykładają szczególnie wielką wagę do ich wydajności. Nie ma sensu kupować do niewielkiego domu rozwiązania, które posiada moc pozwalającą na zapewnienie ciepła w wielkiej nieruchomości. Takie działanie sprawia, że koszty zakupu paliwa w okresie zimowym są niepotrzebnie zawyżane. Najlepszym wyjściem są takie piece co, które idealnie odpowiadają metrażowi danego domu. Przy wyborze optymalnego rozwiązania pomocą służą pracownicy specjalistycznego sklepu. W propozycji znajdują się piece co dość poważnie zróżnicowane pod względem ceny i parametrów cieplnych. Dzięki temu osoby zainteresowane nie powinny mieć trudności z odszukaniem opcji, która będzie idealnie pasowała do konkretnej kotłowni.

http://www.metal-chem.com/oferta/mlyny-do-tworzyw/

młyny do tworzywJesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych. Oferowane młyny do tworzyw znajdują zastosowanie w recyklingu odpadów, a także rozdrabnianiu materiałów przemysłowych. Nasze realizacje są w pełni dostosowane do konkretnych zadań produkcyjnych i powstają w ścisłej współpracy z klientem. Młyny do tworzyw są zasilane energią elektryczną lub silnikami spalinowymi. W zależności od warunków danego zakładu przemysłowego, oferujemy maszyny dostosowane do prowadzonej produkcji i przystosowane do działania w najtrudniejszych warunkach. Zapewniamy sprawną i terminową realizację, a do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zajmujemy się wytwarzaniem różnorodnych maszyn przemysłowych, które wspierają działalność w wielu obszarach gospodarki. Wyposażamy przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, a także przestrzenie magazynowe w całym kraju.

Rozdrabniarki dla przedsiębiorstw przemysłowych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Wichary dostarcza innowacyjne rozwiązania dla przemysłu ciężkiego oraz innych dziedzin gospodarki. Oferowane są rozdrabniarki, które znajdują zastosowanie w recyklingu odpadów oraz przemyśle spożywczym. Firma stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a do konstrukcji maszyn wykorzystuje innowacyjne tworzywa i materiały. Rozdrabniarki zasilane są energią elektryczną, a także konstruowane są maszyny spalinowe. Przedsiębiorstwo posiada bardzo szerokie kontakty wśród zakładów przemysłowych dostarczających najlepsze podzespoły oraz stal nierdzewną, aluminium i tworzywa sztuczne. Urządzenia charakteryzują się niezawodnością, wysoką odpornością na działanie różnorodnych substancji oraz przystępną ceną. Firma zapewnia kompleksowe wsparcie w dziedzinie opracowywania i produkcji maszyn oraz urządzeń dla przedsiębiorstw z wielu dziedzin. Zapewniona jest pełna współpraca oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Przedsiębiorstwo posiada na koncie wiele udanych realizacji.

Profesjonalne wagi do koparek

brak zdjęciaFirma Tamtron to najbardziej profesjonalny dostawca wszelkiego rodzaju wag. W swojej ofercie posiada wagi statyczne, wagi do koparek czy też wagi dynamiczne. Wszystkie najwyższej klasy i możliwe do zastosowania w dowolnej sytuacji. Bo tylko ta firma jest prawdziwym liderem w systemie wagowym. Tamtron to również profesjonalne doradztwo. Firmowi specjaliści udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat swoich produktów a także wskażą możliwości, jakie dają. Pomogą również w razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem. Wszystko, więc w pełni kompleksowo i niezwykle dokładnie. Dodatkowo a bardzo korzystnych cenach, jakich na rynku nie jest w stanie zagwarantować żaden inny podmiot. To jest po prostu najlepsza oferta na wagi do koparek, wagi dynamiczne czy też statyczne. Możliwości i ciekawych produktów jest bardzo wiele. Nie pozostaje, więc nic innego jak tylko skorzystać najszybciej jak to możliwe. Gwarantujemy, że każdy klient będzie zadowolony i potraktowany indywidualnie.

defro optima komfort - http://kociołcenowy.pl/optima-komfort-plus/322-defro-optima-komfort-plus-20kw.html

www.kociołcenowy.plChętnie wybieranym przez klientów modele kotłów na paliwa stałe jest model Defro Optima Komfort. Wymieniony producent słynie z produkcji sprzętu o wysokiej estetyce i wydajności, wykonywanych wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długą i nieprzerwaną pracę. Kotły gazowe oraz kotły na paliwa stałe w kilkudziesięciu modelach odnajdziemy na stronie sklepu internetowego Kocioł Cenowy. Defro Optima Komfort to model, przy którego produkcji wspomagano się najnowszymi technologiami, zapewniającymi nieprzerwaną pracę nawet przy sytuacjach awaryjnych. W razie usterki kocioł automatycznie przełącza się na inne paliwo, które okresowo może dostarczać ogrzewanym pomieszczeniom energii. Warto inwestować w najlepsze rozwiązania z tego zakresu, a jednym z nich jest bez wątpienia opisywany rodzaj kotła na paliwa stałe. W przedstawianym sklepie internetowym odszukamy również potrzebne nam oryginalne akcesoria do kotłów na paliwa stałe jak na przykład regulatory do kotłów czy zawory mieszające.

Firma Metimex oferuje tylko certyfikowane materiały.

brak zdjęciaFirma Metimex posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie. W jej ofercie znajdują się tylko certyfikowane materiały, które mogą wykorzystywane w laboratoriach. Firma bowiem zajmuje się zaopatrzeniem laboratoriów przemysłowych w sprzęt laboratoryjny. Oprócz zaopatrzenia laboratoriów przemysłowych w odpowiednie certyfikowane materiały Metimex zajmuje się również doradztwem dotyczącym wyposażenia w aparaturę laboratoryjną. Metimex dostarcza spektrometry emisyjne, zarówno stacjonarne, jak i przenośne oraz urządzenia do przygotowania próbek, odpowiednie wyroby laboratoryjne ze stopów platyny, czy złota.

Sprzedaż solidnych agregatów prądotwórczych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo noszące nazwę Select jest firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń odpowiadających za generowanie prądu. W ofercie prezentowanej firmy znajduje się niejeden agregat prądotwórczy. Dostępne są urządzenia stacjonarne i przenośne pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Charakteryzują się one wydajną pracą. Dostępne są specjalne agregaty, które pracują cicho, ekonomicznie oraz zapewniają bardzo dużą moc. Każdy agregat prądotwórczy znajdujący się w ofercie prezentowanego przedsiębiorstwa spełnia nawet bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące jakości i trwałości.

Sprzedaż produktów i sprzętu dla rolników

brak zdjęciaSklep Ambroży to firma zajmująca się sprzedażą różnych rodzajów produktów dla rolników. W ofercie tego przedsiębiorstwa można znaleźć środki ochrony roślin, nawozy oraz produkty o charakterze mechanicznym. Klienci tego sklepu mogą między innymi kupować profesjonalne części do ciągników Renault, które posiadają bardzo wysoką jakość, są trwałe i zapewniają niezawodne działanie przez długi czas. Opisywana firma prowadzi sprzedaż internetową, dzięki której części do ciągników Renault oraz wszystkie inne produkty docierają do wszystkich zainteresowanych odbiorców zamieszkujących różne regiony Polski.

Dystrybucja nowoczesnych sprężarek śrubowych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Tomet zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości urządzeń takich jak sprężarki śrubowe. Oprócz tego dostępne są sprężarki tłokowe, zbiorniki ciśnieniowe oraz wiele rodzajów instalacji i narzędzi pneumatycznych. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie tego producenta są bardzo trwałe. Opisywana firma profesjonalnie projektuje oraz wykonuje instalacje odpowiedzialne za generowanie powietrza pod ciśnieniem. Wszystkie sprężarki śrubowe produkowane przez tą firmę zapewniają niezawodne działanie przez bardzo długi czas. Dużą zaletą jest gwarancja na silniki elektryczne stosowane w sprężarkach.

http://www.kmbc.pl/silniki_elektryczne.html

silniki do łodzi wędkarskichFirma Sonar jest przedsiębiorstwem trudniącym się dystrybucją wysokiej jakości elementów wyposażenia łodzi wędkarskich. W ofercie tej firmy można znaleźć trwałe i niezawodne silniki do łodzi wędkarskich. Oprócz tego sprzedawane są akumulatory i ładowarki do nich. Całe wyposażenie sprzedawane przez prezentowaną firmę spełnia bardzo rygorystyczne wymogi jakościowe i sprawnościowe. Prezentowana firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży i dużą wiedzę na temat sprzedawanych urządzeń. Dzięki temu można mieć pewność, że w ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze silniki do łodzi wędkarskich i inne produkty.

Dystrybucja wypalarek plazmowych na Polskę

brak zdjęciaWypalarka plazmowa, która jest oferowana przez Zakłady Budowy Urządzeń Spawalniczych to gwarancja wysokiej jakości. Zakładom Zbus nikt nie odmawia. Wiadomo bowiem, że przez ten podmiot oferowane są najlepsze artykuły spawalnicze, niezawodne i funckjonalne. O tym można się przekonać kupując dowolny produkt tej firmy. Wypalarka plazmowa od tego producenta z pewnością nie zawiedzie klienta - nawet najbardziej doświadczonego spawacza. Warto odwiedzić stronę internetową firmy, aby się zapoznać z ogólną propozycją. W ofercie tej firmy znajduje się wiele przecinarek do cięcia termicznego tlenem i plazmą. Ponadto tutaj także można otrzymać półautomatyczne przecinarki.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1